Гостьова лекція: «Продовольча безпека в системі економічної безпеки держави: нові виклики під час війни»

13 березня 2024 року в рамках вивчення освітньої компоненти «Економічна безпека та ризик-менеджмент» для здобувачів вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» була проведена гостьова лекція від доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри національної економіки та фінансів Університету «Крок» Румика Ігоря Івановича на тему: «Продовольча безпека в системі економічної безпеки держави: нові виклики під час війни».

Лектором були розкриті:

• сучасні світові тренди у галузі продовольчої безпеки;
  • рівні продовольчої безпеки;
  • окреслені сильні та слабкі сторони України в розрізі продовольчої безпеки;
  • розглянуті популярні методики оцінки продовольчої безпеки, які

застосовуються на практиці;

• акцентована увага на тому, що продовольча безпека – це новий вид зброї під час війни.

Лекція викликала жваве обговорення серед бакалаврів, магістрів, та аспірантів, тому секція «Q&A» виявилась цікавою та змістовною.

Щиро дякуємо, організаторам заходу, кафедрі міжнародної економіки Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та пану Ігорю Румику за приділену увагу до здобувачів вищої освіти.