Відкрита зустріч Дмитра Шуляка

В рамках регулярної комунікації з нашими партерами від бази практики студенти 1 та 2 курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Менеджмент» 18 березня 2024 року мали можливість бути присутніми на відкритому занятті Дмитра Шуляка, директора Департаменту розвитку роздрібного бізнесу Київської регіональної дирекції страхової компанії «ARX».

Тематика зустрічі була достатньо актуальною - військові ризики на ринку страхування. Окрім того, студенти мали можливість задавати питання і стосовно працевлаштування, розміру оплати праці, преміювання та умов проходження практики у нинішніх непростих умовах. Обговорювалися також особливості підтримування екологічного клімату в колективі.

Зустріч пройшла у форматі діалогу в позитивній атмосфері.