Старт виробничої практики зі спеціалізації студентів 4 курсу освітньої програми «Економіка міста, Урбаністика»

🎉Студенти 4 курсу розпочинають виробничу практику зі спеціалізації!

👩🏼‍🏫Саме час випробувати та вдосконалити набуті компетентності в реальних турбулентних умовах економічного середовища міста!

🏢Здобувачів освітньої програми «Економіка міста. Урбаністика» зустрічають: Департамент економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Київський міський центр зайнятості.

🧑🏼‍🎓Ексклюзивні бази практики в самому серці прийняття рішень міста Києва, забезпечені кафедрою міжнародної економіки, є запорукою формування конкурентоспроможних економістів-урбаністів!

main n