Знайомство студентів 4 курсу освітньої програми «Економіка міста. Урбаністика» з базою практики «Київський міський центр зайнятості»

🎊Професор кафедри міжнародної економіки Наталія Валентинівна Ушенко познайомила студентів 4 курсу з базою практики.

🏢Фахівці Київського міського центру зайнятості сприятимуть засвоєнню та застосуванню   в реальних робочих умовах  грінченківцями теоретичних знань та навичок здобутих на освітній програмі «Економіка міста. Урбаністика».

👩🏽‍💻🧑🏼‍💻Перед майбутніми економістами-урбаністами поставлено ряд важливих завдань:

✅на основі якісних даних виявити соціально-економічні проблеми зайнятості в місті;

✅проаналізувати фактори, що загрожують соціальній безпеці міста, надати конструктивні рекомендації.

✨Перший день показав неймовірну зацікавленість сторін у співпраці, немає сумніву, що результатом виробничої практики за спеціалізацією стане якісний аналітичний продукт.