Науково-практичний семінар «Особливості реалізації норма авторського права»

21.03.2024 р. на засіданні Наукового товариства студентів, аспірантів і молодих вчених Факультету економіки та управління доктор наук з державного управління, доцент, заступник декана з наукової роботи ФЕУ Рябець Катерина Анатоліївна провела науково-практичний семінар на тему: «Особливості реалізації норма авторського права». Були підняті такі питання, як: поняття, джерела та принципи авторського права; об’єктно-суб’єктна складова авторського права; строк чинності авторського права; захист авторського права і суміжних прав.

Особлива увага була приділена визначенню місця об’єктів авторського права у структурі інтелектуальної власності. Окреслено етапи реєстрації авторського права, а також її позитивні аспекти. Зокрема, що реєстрація є додатковим юридичним доказом про володіння авторськими правами на конкретний твір, що може виявитися корисним у випадках розгляду судових справ чи спорів щодо авторських прав.

Дякуємо учасникам за активну участь та внесок у обговоренні теми! Миру усім!