Студенти групи МОб-1-23-4.0д були ознайомлені з вибором дисциплін вибіркових блоків

26 березня 2024 року студенти групи МОб-1-23-4.0д мали важливу зустріч, що розкрила їм таємниці вибору дисциплін вибіркових блоків. Заступник декана Казак Оксана Олексіївна та гарант програми Акіліна Олена Володимирівна поділились своїми знаннями та досвідом, аби допомогти студентам зробити правильний вибір.

Оксана Олексіївна чітко та лаконічно окреслила нормативні та технічні аспекти вибору дисциплін, роблячи акцент на правах студентів та свободі їхнього вибору.

Олена Володимирівна та представники групи забезпечення програми занурили студентів у захоплюючу подорож світом дисциплін. Їхня детальна презентація розкрила зміст дисциплін Вибіркового блоку 1, а також дисциплін кафедри управління, представлених у Каталозі вибіркових дисциплін Університету.

Завдяки цій зустрічі студенти отримали:

• чітке розуміння процесу вибору дисциплін вибіркових блоків;
  • впевненість у своїх правах та можливостях щодо цього вибору;
  • ґрунтовне уявлення про зміст доступних дисциплін, що допоможе їм зробити свідомий та обґрунтований вибір.