Знайомство студентів Фахового коледжу Універсум із Факультетом економіки та управління!

Подальше знайомство студентів Фахового коледжу Універсум із Факультетом економіки та управління! Зацікавлені в захоплюючій кар'єрі у сфері економіки та управління? Тоді наш Факультет  - ваш ключ до успішної майбутньої кар'єри!

Зараз - найкращий час дізнатися про можливості, які чекають студентів  на нашому факультеті. А на зустрічі, яка відбулася 2 квітня, коледжисти мали змогу поринути у світ професійного зростання, та можливостей стати експертом у фінансах, маркетингу, економіці та управлінні !

Сьогодні О. Юрченко, Л. Васечко та В. Руденко поділилися із майбутнім абітурієнтами своїми цікавими ідеями та досвідом у сфері економіки та управління та перевагами навчання в університеті 💼

Дякуємо за візит голові Циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту В.Казаковій та студентам, які розділили з нами цей чудовий день !