У гості на Факультет економіки та управління завітали учні та вчителі 10-11 класів 214 школи! 🎓

Примірка студентського життя - запросто !

У гості на Факультет економіки та управління завітали учні та вчителі 10-11 класів 214 школи! 🎓

В. Руденко провела динамічну екскурсію корпусом Університету, де кожен центр - сповнений натхненням та можливостями!

Н. Зарицька поділилася з школярами секретами успішного Start-up підприємництва, надихаючи на створення власних ідей та проектів, що змінюють світ!

А О. Юрченко та К. Никонюк відповіли на всі запитання та розкрили особливості вступу 2024 року, надаючи дієві поради для успішного початку кар'єри на Факультеті економіки та управління!

Всім учням та співробітникам школи , які сьогодні були з нами, ми бажаємо безмежної мотивації, мрій та цілей, які ви будете досягати разом з нами! Нехай кожен крок приносить вам навчання, розвиток та натхнення!