Гостьова лекція: «Молодіжна політика в житті об’єднаних територіальних громад»

В рамках вивчення освітніх компонент «Економічні основи управління ОТГ» та «Муніципальна власність», 3 квітня 2024 року для здобувачів всіх рівнів вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» була проведена гостьова лекція радником голови Полтавської обласної ради з партисипації та молодіжних питань, депутатом Полтавської районної ради, головою ГО «Асоціація розвитку територіальних громад в Україні» Олександром Глазовим на тему: «Молодіжна політика в житті об’єднаних територіальних громад».

Лектором була акцентована увага на:

• ролі молодіжних рад в розвитку ОТГ;
  • формуванні завдань перед молодіжними радами ОТГ;
  • практичному аспекті функціонування молодіжних рад.

Лектором були наведені практичні кейси, які стосувалися підтримки молодіжної політики в ОТГ.

Дякуємо організаторам заходу, кафедрі міжнародної економіки Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та пану Олександру за приділену увагу до студентів університету.