Практичне заняття у формі «Круглого столу»

13 квітня 2024 року в проведенні практичного заняття у формі «Круглого столу» «Стратегічний контроль та оцінка реалізації стратегій» з дисципліни «Стратегічне управління та управління змінами» (Освітня програма Державне управління, кафедра управління факультету економіки та управління) взяла участь Катерина Лукашевич, магістр публічного управління та адміністрування (випускниця 2023року), головний спеціаліст відділу з питань стратегічного розвитку та міських цільових програм Управління координації регіональної політики та стратегічного розвитку Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу КМР (КМДА). Викладач дисципліни Алла Панченко, кандидат наук з державного управління, доцент запропонувала питання для обговорення щодо визначення засад сучасних підходів до стратегічного контролю діяльності організації як функції державного управління. Під час обговорення особлива увага була зосереджена на доцільності впровадження стратегічних змін в організації, формах та методах стратегічного контролю, методах оцінювання реалізації стратегій.

Катерина Лукашевич поділилася досвідом роботи з узагальнення інформації про виконання міських цільових програм у м. Києві у 2023 році та розробкою в рамках проєкту Рамкової стратегії відновлення Києва, що здійснюється за кошти Великої Британії. Важливою складовою є співпраця Департаменту робочих груп із зацікавлених осіб та громади м. Києва