Участь здобувачів вищої освіти у воркшопі для експортерів

18 квітня 2024 року в рамках практичної підготовки здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого ( магістерського) рівнів спеціальності «Економіка»,
освітніх програм : "Економіка міста. Урбаністика", "Міжнародна економіка" разом із доцентом кафедри міжнародної економіки Олександром Юрченко відвідали воркшоп для експортерів в рамках програми «Бізнес 2024».
👩🏼‍🏫🧑🏼‍🏫Студенти почули цікаві доповіді від бізнес-практиків:
📌про особливості здійснення експортних операцій вітчизняних компаній в рамках міжнародної діяльності;
📌отримали корисну інформацію щодо діагностики готовності підприємства до експорту;
📌розглянули специфіку оподаткування експортних операцій згідно з вітчизняним та міжнародним законодавством.
🤝Дякуємо організаторам заходу за приділену увагу до здобувачів вищої освіти Факультету економіки та управління Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.