Сьгогодні кафедра міжнародної економіки провела Онлайн День відкритих дверей для Варвинського та Ананьївського ліцеїв

🤓30 квітня 2024 року команда кафедри міжнародної економіки Київського столичного університету імені Бориса Грінченка провела чергову профорієнтаційну зустріч з учнями Варвинського ліцею №1, Варвинського ліцею №2 та Ананьївського ліцею №1.

🧑🏼‍🏫Сьогодні розповідали майбутнім абітурієнтам про сучасну практикоорієнтовану європейську освіту в Університеті Грінченка, про переваги долучення до потужної та дружньої академічної грінченківської родини.

🌞Завідувачка кафедри, доктор економічних наук, професор Алла Василівна Шлапак надихнула школярів своїм прикладом: цілеспрямованість, працьовитість та правильний вибір професії ведуть до успіху!

Команда представила школярам сучасні та конкурентоздатні освітні програми кафедри:

📕Економіка міста. Урбаністика.

📗Маркетинг та цифрові комунікації.

📘Міжнародна економіка.

🏃🏼‍♀️‍➡️Вже зовсім скоро початок вступної кампанії 2024! Зробіть правильний вибір, адже він -  доленосний!