Відкрита лекція доцента кафедри Юрченко О.А. на тему: Оподаткування об'єктів нерухомості

08 травня 2024 року  відбулась відкрита лекція доцента кафедри міжнародної економіки Юрченка Олександра Анатолійовича з навчальної дисципліни «Економіка нерухомості та основи девелопменту» на тему «Оподаткування обʼєктів нерухомості» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня спеціальності 051 «Економіка», освітньої програми «Економіка міста. Урбаністика».

Лектором були розкриті питання, які стосувалися:

-  оподаткування об’єктів нерухомості податком на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки;

-  оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором операцій із об’єктами нерухомості;

-  земельного податку в операціях із нерухомістю;

-  оподаткування ПДВ операцій із об’єктами нерухомості;

-  зарубіжного досвіду оподаткування об’єктів нерухомості.

Присутні на відкритій лекції колеги підтвердили, що лекційне заняття проведено з дотриманням всіх навчально-методичних вимог, а доцент кафедри міжнародної економіки Юрченко О.А. продемонстрував високий рівень володіння матеріалом та використання сучасних прийомів активізації навчальної діяльності здобувачів вищої освіти.