Відкрита лекція доцента кафедри міжнародної економіки Іващенко Оксани Андріївни з навчальної дисципліни "Основи міжнародної еконоімки"

09 травня 2024 року об 11.50 в ауд. 602/1 була проведена відкрита лекція доцента кафедри міжнародної економіки Іващенко Оксани Андріївни з навчальної дисципліни "Основи міжнародної еконоімки" на тему "Міжнародні розрахунки" для здобувачів першого (бакалаврського) рівня спеціальності 293 Міжнародне право, освітньої програми «Міжнародне право».

Мета навчального заняття полягала у формуванні системи знань та навичок щодо організації міжнародних розрахуків.

Відповідно до робочої програми навчальної дисципліни та плану лекційного заняття були розглянуті наступні питання:

- поняття та форми міжнародних розрахунків;

- поняття, учасники та механізм здійснення транскордонного переказу;

- поняття, учасники та механізм здійснення вексельної форми розрахунків;

- переваги та недоліки використання вексельної форми розрахунків для експортерів та імпортерів;

- поняття, учасники та механізм здійснення акредитивної форми розрахунків; переваги та недоліки використання акредитивної форми розрахунків для експортерів та імпортерів;

- поняття, учасники та механізм здіснення інкасової форми розрахунків;

- переваги та недоліки використання інкасової форми розрахунків для експортерів та імпортерів.

Присутні на відкритій лекції колеги підтвердили, що лекційне заняття проводилось за чітко розробленим планом, складеному відповідно до робочої програми. Викладачем було продемонстровано добре володіння навчальним матеріалом, методикою проведення занять, вміння організувати та зацікавити студентів, доцільне застосування відповідних форм роботи та наочних матеріалів.

Іващенко О.А. продемонструвала інтерактивне ведення заняття, спілкуючись зі студентами під час лекції за її темою.

Лекційне заняття супроводжувалось презентацією теоретичного матеріалу.

Загалом заняття було проведено на високому методичному рівні із залученням сучасних технічних засобів і заслуговує на схвальні відгуки.