Розширене засідання кафедри управління

13 травня 2024 року відбулося засідання кафедри управління, яке стало знаковою подією для її майбутнього. Доктор економічних наук, нинішня завідувач кафедри  Оксана Марухленко, представила чітку та ґрунтовну Стратегію розвитку кафедри, що окреслює вектор її руху на найближчі роки.

Стратегія ґрунтується на глибокому аналізі сильних та слабких сторін кафедри, а також сучасних викликів та перспектив розвитку освітньої та наукової сфер у галузі управління.

Її ключові положення охоплюють:

✔️Вдосконалення навчальних програм з акцентом на практичні навички та інноваційні методи навчання;

✔️Розширення науково-дослідницької діяльності, зосереджуючись на актуальних проблемах управління;

✔️Активізацію міжнародної співпраці з провідними університетами та науковими установами;

✔️Підтримку талановитих студентів та аспірантів шляхом стипендій, конкурсів та наукових проектів та ін.

Окрім презентації стратегії, Оксана Марухленко також висунула свою кандидатуру на конкурс заміщення посади завідувачки кафедри. Її виступ, підкріплений чітким баченням та досвідом роботи, переконав колектив у тому, що вона володіє необхідними якостями та навичками для успішного керівництва кафедрою.

За підсумками кадрового засідання колектив кафедри управління одноголосно підтримав кандидатуру Оксани Марухленко на посаду завідувачки. Її обрання знаменує собою початок нового етапу розвитку кафедри, який буде ґрунтуватися на інноваційних підходах, прагненні до досконалості та командній роботі.

Впевнені, що під керівництвом Оксани Марухленко кафедра управління досягне нових вершин та стане зразком для наслідування у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців з управління.