Сучасні технології адміністративного менеджменту

1 травня 2024 р. в Центрі функціонального менеджменту відбулося практикоорієнтоване заняття на тему "Сучасні технології адміністративного менеджменту" для студентів групи МОб-1-22-4.0д. Заняття провела доцент кафедри управління та гарант ОПП "Менеджмент організацій" Акіліна Олена Володимирівна.

Одним із ключових аспектів цього заняття стало вивчення та практичне застосування системи канбан. Студенти, працюючи над кейсом, що стосувався застосування системи канбан у контексті опанування курсу з адміністративного менеджменту, навчилися створювати канбан-дошки, візуалізувати робочі процеси, ідентифікувати та усувати марнування, а також оптимізувати потік завдань.

Ця практика стала важливим кроком у розвитку їхніх навичок управління та збільшила їх розуміння того, як інтегрувати принципи ощадливого виробництва в практичну діяльність менеджера.