Практикоорієнтоване заняття з планування: студенти-менеджери дарують "Оригінальні привітання"

4 квітня 2024 року у Центрі основ управління відбулося практикоорієнтоване заняття з опанування функції планування для студентів групи МОб-1-23-4.0д.  Заняття провела доцент кафедри управління та гарант ОПП "Менеджмент організацій" Акіліна Олена Володимирівна.

Студенти-менеджери, поділені на мікрогрупи по 4-5 осіб, отримали завдання спланувати замовлення з розробки та втілення унікальних привітань для клієнтів, які прагнуть приємно вразити своїх знайомих, за допомогою діаграми Ганта.

Кожна мікрогрупа отримала перше замовлення на розробку оригінального привітання. Спільно студенти визначали ключові етапи та кроки виконання замовлення. За допомогою діаграми Ганта вони візуалізували план проекту, чітко окреслюючи послідовність та тривалість кожного завдання.

Завдяки цьому заняттю студенти-менеджери:

• навчилися застосовувати діаграму Ганта для ефективного планування та організації роботи;
  • отримали практичні навички розподілу ресурсів, визначення пріоритетів та контролю за виконанням завдань;
  • зрозуміли важливість командної роботи та співпраці.

Цей досвід буде корисним для студентів у їхній подальшій кар'єрі менеджерів, адже планування та організація є ключовими навичками для успішної роботи в цій сфері.