Засідання наукового гуртка «Фінансовий аналітик»

8 грудня на Факультеті інформаційних технологій та управління науковим гуртком «Фінансовий аналітик» було організовано круглий стіл «Функціонування фінансово-кредитної системи України в сучасний період», приурочений до Грінченківської декади.

Відкрила семінар керівник наукового гуртка к.е.н., доцент кафедри фінансів та економіки Васечко Людмила Іванівна. В обговоренні актуальних питань функціонування вітчизняної фінансово-кредитної системи України сьогодення прийняли участь студенти третього та четвертого курсів напряму підготовки «Фінанси і кредит»: Гапотій Анастасія, Більова Любов, Кузбіт Євгенія, Макуха Дарина, Деденко Людмила, Пліскін Іван та інші. Зокрема, було висвітлено такі питання як кредитування інвестиційних проектів, кредитування малого та середнього бізнесу, діяльність небанківських кредитних установ, проблематика банківської системи України.

В цілому круглий стіл пройшов у жвавій дискусії над проблематикою сучасної фінансово-кредитної системи та в дружній атмосфері.

Гостею нашого заходу була відповідальна за наукову роботу ФІТУ Акіліна Олена Володимирівна.