Нагородження до Дня науки в Україні

До Дня науки в Україні представники Факультету економіки та управління відзначені грамотами.

Доктор економічних наук, професор, професор кафедри управління Ільїч Людмила Миколаївна нагороджена грамотою за вагомий внесок у розвиток науки в галузі економіки, публікаційну активність, організацію науково-практичної конференції в рамках проєкту Ерасмус+, модуль Жана Моне «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи».

Студентка III курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Новицька Анна Євгенівна відзначена грамотою за плідну наукову діяльність, високу публікаційну активність.

Щиро вдячні вам за цінні досягнення в галузі науки!

Від імені всього Факультету економіки та управління бажаємо здійснення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в подальшому професійному розвитку та в майбутніх наукових пошуках!