Підвищення кваліфікації у провідній українській ІТ-команії Genesis

У квітні 2024 року викладачі кафедри міжнародної економіки к.е.н., доцент Жукова Ю.М. та д.е.н., професор Ушенко Н.В. вже втретє пройшли підвищення кваліфікації у провідній українській ІТ-команії Genesis.

Цього разу наші викладачі опанували курс «Менеджмент у продуктовому ІТ». У межах курсу студенти розкриваються ключові аспекти project, operations та people management у продуктових ІТ-компаніях.

Жукова Ю.М. та Ушенко Н.В. отримали сертифікати викладача курсу, що дозволяє інтегрувати його в освітній процес нашого Університету.

Таким чином, зібрана «колекція» сучасних курсів від Genesis – «Створення і розвиток ІТ продуктів», «Маркетинг у продуктовому ІТ», «Менеджмент у продуктовому ІТ», що розширює можливості та підвищує якість викладання дисциплін бізнес-спрямування.

Курси вже знайшли своє застосування у освітньому процесі на економічних та неекономічних спеціальностях, маючи позитивні відгуки від студентів.