Дружній Візит співробітників Факультету економіки та управління до Ліцею №117 імені Лесі Українки

30 травня доцент кафедри міжнародної економіки Олександр Юрченко та заступник декана Валентина Руденко здійснили дружній візит до Ліцею №117 імені Лесі Українки.

Захід складався з двох блоків: спочатку співробітникам Університету Грінченка випала честь вручити грамоти талановитим школярам, при цьому висловивши слова підтримки та заохочення молодих талантів на їхньому шляху!

У другій частині заходу О. Юрченко та  В. Руденко провели профорієнтаційну сесію для учнів 10-11 класів, надаючи їм можливість дізнатися більше про перспективи навчання на Факультеті економіки та управління Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Дякуємо за запрошення, адже у шкільному родинному колі завжди тепло та затишно!

Бажаємо успішного складання НМТ випускникам та чекаємо в рядах здобувачів нашого Факультету!