VIII міжнародна науково-практична конференція: «Стала транспортна система та морська логістика»

В рамках роботи центру компетентностей «Міжнародна економіка» 24 червня науково-викладацький склад та здобувачі всіх рівнів вищої освіти кафедри міжнародної економіки взяли участь у VIII міжнародній науково-практичній конференції: «Стала транспортна система та морська логістика», організованої Батумським навігаційним університетом (Грузія) разом з з Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка та іншими українськими і закордонними партнерами. Конференцію відкрив ректор БНУ Пармен Хведелідзе.

Захід був присвячений актуальним питанням:

- сталої транспортної системи; -морської логістики;

- соціально-економічного розвитку та управління;

- міжнародному співробітництву.

Учасники продемонстрували важливість застосування міждисциплінарного та міжгалузевого підходу до розвʼязання сучасних глобальних проблем та реалізації цілей сталого розвитку.

Вдячні шановним партнерам за важливий захід, сподіваємося на подальше плідне співробітництво.