Переговори про Гарвардський підхід від СЕО УЦМ

2 липня 2024 року Олена Акіліна, доцентка кафедри управління Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, взяла участь в онлайн-заході "Просто про переговори: Гарвардський підхід". Захід проводила Галина Єрьоменко, кандидатка юридичних наук та СЕО Українського Центру медіації.

Під час заходу Олена Акіліна мала нагоду поглибити свої знання та навички у сфері переговорів, використовуючи Гарвардський підхід. Це навчання дозволило їй здобути цінний досвід, який буде використано для підготовки електронних навчальних курсів для каталогу вибіркових дисциплін «Мистецтво управління емоціями та конфліктами» для всіх спеціальностей та «Медіація та емоційний інтелект як інструменти управління» для МОб-1-23-4.0д, які обрали студенти на 2024-2025 н.р.

Навіть влітку НПП кафедри управління вдосконалюються, долучаючись до провідних освітніх ініціатив, збагачуючи свої знання, аби забезпечити якісну підготовку на освітніх програмах.