Хода волонтерів-помічників Святого Миколая

19 грудня, в Києві пройшла хода волонтерів-помічників Святого Миколая, в якій, у якості волонтерів, взяли участь студенти факультету інформаційних технологій та управління.  Одягнені у новорічні костюми, волонтери зібралися біля будівлі Київської міської державної адміністрації, звідки і почалася їхня хода.
Далі помічники Святого Миколая вирушили до парку Тараса Шевченка, а після - на Софіївську площу.
Перед початком ходи представники районних адміністрацій столиці отримали частинку Вифлеємського вогню, який потім від волонтерів міг отримати кожен бажаючий.
Крім того, студенти відвідали церемонію засвічення головної ялинки,  яку очолив мер столиці Віталій Кличко, та святковий концерт, присвячений Дню Святого Миколая.