Методичний семінар «Керівник навчального закладу: лідер чи слуга?»

17 січня 2017 року в рамках Програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Києва відбувся методичний семінар «Керівник навчального закладу: лідер чи слуга?», який провів Віктор Олександрович  Огнев’юк, ректор нашого Університету, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України.

Присутні - слухачі Програми ПК, директори та заступники директорів шкіл, ліцеїв та гімназій м. Києва та новопризначені директори, які пройшли відбір на керівну посаду у 2016 році з великою зацікавленістю слухали інформацію щодо практичного впровадження в управлінську діяльність директора сучасної школи новітніх стратегій змін в освіті. У ході обговорення присутні дійшли спільної думки, що головне завдання керівника навчального закладу – зацікавити ідеєю реформування освіти якомога ширше коло, адже лише освічена людина може бути справді вільною. І впорається він з цим завданням сповідуючи цілісний розвиток та лідерське ставлення до всіх, хто навчається чи працює в навчальному закладі. А філософія, на якій ґрунтується це завдання – служіння людині, громаді та суспільству.

Слухачі ставили актуальні питання та обмінялися думками з Віктором Олександровичем щодо піднятої на семінарі проблеми.

Дякуємо ректору нашого Університету за змістовне та цікаве заняття!