Захист магістерських робіт на кафедрі фінансів та економіки

22-23 лютого 2017 р. на кафедрі фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся захист магістерських робіт на здобуття освітнього ступеня магістра з фінансів і кредиту.

Голова екзаменаційної комісії - доктор економічних наук, професор Кужелєв Михайло Олександрович, привітав студентів з успішним захистом та наголосив на необхідності і значущості обраної професії і формуванні компетентного фахівця з фінансів.

Колектив кафедри вітає магістрів з фінансів та кредиту з успішним захистом магістерських робіт та бажає успіхів в професійній діяльності, щастя, здоров'я та майбутніх нових наукових досягнень!!!