Освітній центр "Софія" запрошує випускників та вчителів до співпраці

Доброго дня!

Ми молода гімназія, що динамічно розвивається та розширюється. Починається набір дітей на наступний навчальний рік, і  у звʼязку з цим розширюємо штат працівників. Освітній центр "Софія" - це початкова школа, спеціалізована школа та гімназія. Знаходимося в Києві, Софіївська Борщагівка, вулиця Сонячна 10.  Запрошуємо ваших випускників та вчителів до співпраці.

Нам потрібні вчителі молодших класів, тьютори та вчителі предметники. Шукаємо ініціативних, талановитих,  розумних, здатних навчити та всесторонньо розвинути дітей, а також самим навчатися! Також запрошуємо вас на практику з подальшим працевлаштуванням!

Пропонуємо гарну заробітну плату, чудовий колектив та сучасні умови для праці. Наші учні найкращі у світі, приходьте та переконайтеся!

Телефон для звʼязку 067 34 38 210

Всю необхідну та цікаву інформацію про нас можете знайти за посиланням: