Практичний семінар «Cyber-безпека: як захистити гроші на вашій платіжній картці»

В рамках проекту «Школа кібербезпеки» Київський університет імені Бориса Грінченка та Асоціація ЄМА проводять практичний семінар «Cyber-безпека: як захистити гроші на вашій платіжній картці».

Дата проведення:18 жовтня 2017 р. (середа), з 13-30 до 16-30.

Місце проведення: Київський університет імені Бориса Грінченка, кафедра фінансів та економіки, ауд. 503.

Мета практичного семінару: ознайомити студентів з актуальними видами шахрайства із використанням платіжних карток та ефективними методами захисту.

Прийнявши учать у практичному семінарі «Cyber-безпека: як захистити гроші на вашій платіжній картці», студент буде:

знати:

• види шахрайства із платіжними картками;
  • правила безпеки під час користування платіжними картками;
  • послідовність дій у випадку зіткнення із неправомірними діями з платіжною карткою.

вміти:

•  безпечно здійснювати операції з платіжними картками;
  •  розпізнати спробу шахрайських дій із платіжною карткою;
  •  правильно діяти під час зіткнення із неправомірними діями з платіжною карткою.

На семінарі студенти будуть працювати над конкретними кейсами безпечного користування платіжними картками:

Кейс 1. Базовий захист коштів на платіжній картці

Кейс 2. Правила безпечного користування карткою в банкоматах та терміналах самообслуговування

Кейс 3. Правила безпечного користування платіжною карткою в Інтернет

Кейс 4. Правила надання інформації про платіжну картку телефоном

Кейс 5. Дії у випадку зіткнення із неправомірними діями із платіжною карткою

Ведучий семінару: керівник EMAAcademy Федоровська Раїса, має 16 років досвіду в сфері кібербезпеки, брала участь в навчанні Патрульної поліції та Кіберполіції України.

З 2016 року є організатором інформаційної кампанії для населення в рамках Національної програми сприяння безпеці електронних платежів і карткових розрахунків SAFE CARD та освітнього проекту «Школа Кібербезпеки» Асоціації ЄМА.

Реєстрація на семінар