ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Конкурс науково-практичних проектів

24 травня о 15.20  у 521 відбудеться конкурс науково-практичних проектів, який організовано в межах роботи Центру основ управління.

Проекти подаються до 21 травня включно та розглядаються конкурсною комісією. 24 травня учасники представляють презентації своїх проектів.

Мета конкурсу: підтримка соціально-економічних  ініціатив студентів, формування громадянської свідомості.

Завдання конкурсу:

• розвиток соціально-творчої активності студентів, реалізація потреби в самовдосконаленні та саморозвитку;
  • активізація громадської діяльності студентів, створення умов для самореалізації та самоствердження;
  • виявлення і розвиток творчих і організаторських потенціалів особистості студентів

Критерії оцінки.

1. Актуальність розв'язуваної проблеми, значимість проекту.

2. Наявність плану дій по всіх завданнях проекту.

3. Опис умов, необхідних для реалізації проекту (особистісних, матеріально-технічних, інформаційних).

4. Опис прогнозованих результатів, соціальна та економічна ефективність проекту.

5. Опис проекту обсягом до 15 сторінок тексту (Робота має бути надрукована за допомогою текстового редактора на одному боці сторінок стандартного білого паперу формату А4 (210x297 мм) з використанням шрифту – Times New Roman, розміру 14 з полуторним міжрядковим інтервалом).

6. Презентація проекту.