Студенти-першокурсники поселені

В цьому році заселення першокурсників пройшло успішно. У порівнянні з минулим роком бажаючих вселитися в гуртожитку було набагато більше, але, не дивлячись на це, команда факультету інформаційних технологій та управління гідно впоралися з поставленим завданням.

У студентському гуртожитку 4 (гуртожиток Київського Національного Університету технологій та дизайну) для студентів створені всі необхідні умови: душові, кухні, умивальні кімнати та кімнати для самопідготовки студентів. Кожен проживаючий забезпечується ліжком, постільною білизною та іншим інвентарем, необхідним для проживання.

І ще раз хотілося б, від усіх співробітників нашого факультету привітати студентів зі вступом до нашого університету.