Вебінар "Особливості використання бази статистичних даних Statista.com"

Шановні колеги!

Раді повідомити, що бібліотека Університету Грінченка планує підключити тестовий доступ до світової бази статистичних даних Statista.com. Платформа забезпечує доступ до даних із 22 500 джерел, які користувачі можуть використовувати у своїх наукових працях, дослідженнях. 14 лютого о 14 год. у читальній залі бібліотеки Університету Грінченка відбудеться вебінар, на якому представник компанії Артур Вайноріс розкаже про особливості використання бази даних Statista, як користуватися інструментами для пошуку, а також із задоволенням відповість на ваші питання.

geolocalizacion iconЧекаємо на вас за адресою вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, 5-й поверх.geolocalizacion icon

list-2389219 960 720Усіх охочих прохання зареєструватися за посиланнямlist-2389219 960 720