Участь у міжнародній науково-практичній конференції «Економіка, фінанси і управління в XXI столітті: аналіз тенденцій та перспективи розвитку»

20-23 березня 2017 р. у м. Буковель відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Економіка, фінанси і управління в XXI столітті: аналіз тенденцій та перспективи розвитку».

Відвідали та прийняли активну участь в очній конференції проферсько-викладацький склад кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, а саме: доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів та економіки – Зеліско Інна Михайлівна; кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів та економіки – Сосновська Ольга Олександрівна; кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів та економіки – Казак Оксана Олексіївна; викладач кафедри фінансів та економіки – Фещук Марія Юріївна.

Основною метою форуму було обговорення сучасних тенденцій, проблем, перспектив та потенційних можливостей інноваційного розвитку української економіки в умовах глобальних викликів, вплив на її стан фінансових ринків в цілому та фінансово-банківського сектору зокрема, вдосконалення системи управління та державного регулювання економічних процесів.