Засідання студентського наукового гуртка «Фінансовий аналітик»

01 червня 2017 року відбулося засідання наукового гуртка «Фінансовий аналітик», присвячене темі «Фінансові піраміди». В його роботі взяли участь керівник наукового гуртка, доцент кафедри фінансів та економіки, к.е.н. Васечко Людмила Іванівна, доцент кафедри фінансів та економіки, к.е.н. Сосновська Ольга Олександрівна, доцент кафедри фінансів та економіки, к.е.н. Жукова Юлія Миколаївна, доцент кафедри фінансів та економіки, к.е.н. Казак Оксана Олексіївна, студенти університету, які навчаються за спеціальністю«Фінанси і кредит».

В процесі обговорення розглядалися питання критеріїв ідентифікації фінансових пірамід, економіко-правових умов появи та функціонування фінансових пірамід в Україні, аналізу та моделювання чинників фінансової безпеки економічної системи, економічних наслідків діяльності фінансових пірамід для суспільства.

В цілому зустріч пройшла в дружній та позитивній атмосфері.