Підсумки атестації спеціальності «Менеджмент»

19-20 червня 2017 року склали останній свій екзамен студенти спеціальності «Менеджмент» IV курсу групи Мб-1-13-4.0д. Комплексний іспит з фахових дисциплін (менеджмент і адміністрування, право, економіка і фінанси підприємств, логістика, зовнішньоекономічна діяльність підприємств, економіка освіти, освітній менеджмент, управління персоналом) студенти складали в письмовій формі комісії, до складу якої крім членів кафедри входив представник роботодавця Оніщенко Тетяна Миколаївна, директор навчального центру ТОВ «ВЕНБЕСТ» м.Київ. Очолювала екзаменаційну комісію Ляшенко Олександра Миколаївна – Учений секретар Національного інституту стратегічних досліджень, доктор економічних наук, професор.

Бакалаври спеціальності «Менеджмент» показали достатній рівень сформованості спеціальних знань та вмінь, необхідних для виконання ними всього комплексу функцій управлінця.

Відповідно до результатів атестації 3 особи отримали оцінку «відмінно», 8«добре» і 4«задовільно».

Ще раз вітаємо наших бакалаврів з успішним складанням комплексного іспиту з фахових дисциплін і чекаємо їх на врученні дипломів. Також, шановні випускники, сподіваємось побачити Вас в магістратурі спеціальності «Менеджмент» для продовження нашої плідної співпраці!