Круглий стіл: «Міжнародна співпраця громадських організацій та закладів освіти задля поширення методу ненасильницького спілкування»

27 червня 2017 року на Факультеті інформаційних технологій та управління відбувся круглий стіл: «Міжнародна співпраця громадських організацій та закладів освіти задля поширення методу ненасильницькогоспілкування» (в рамках візиту в Україну Марка Джозетаспівзасновника і координатора проектів громадської організації «Міст миру» (Швейцарія) та його колеги Моніки Відеман) за участю Українського центру ненасильницького спілкування і примирення "Простір Гідності", проректора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Бєлофастової Таїсії Юріївни, декана факультету інформаційних технологій та управління Михацької Алли Валер’янівни; декана історико-філософського факультету Александрової Олени Станіславівни, представників кафедри управління та кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін.

В ході зустрічі Марк Джозет та Моніка Відерман поділилися досвідом міжнародної діяльності громадської організації «Міст миру» спрямованої на: роботу з переміщеними особами / біженцями (на рівні школи і сім’ї); підвищення впливу громадських організацій; транскордонні ініціативи побудови миру; підтримку діяльності волонтерських організацій.

Завідувач кафедри Гладкова Валентина Миколаївна та професор кафедри управління Поспєлова Тетяна Вадимівна представили результати спільної діяльності кафедри та Українського центру ненасильницького спілкування «Простір гідності» щодо поширення методу ненасильницького спілкування в закладах освіти міста Києва в рамках підписаного 01.12.2015 року Меморандуму про співпрацю.

Учасниками круглого столу були означені напрями міжнародної співпраці громадських організацій та Київського університету імені Бориса Грінченка задля наближення миру в Україні.

Зустріч відбулась у невимушеній та доброзичливій атмосфері.