Відкрита лекція Артема Новікова

27 вересня 2017 р. управляючий партнер консалтингової компанії «Діалог-Клас​и​к ​Е​двайзорі​», магістр фінансів, Артем Новіков, провів практикоорієнтовану лекцію студентам 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» на тему: «Управлінський облік та аналітика» в рамках курсу "Управлінський облік".

У своїй лекції він розповів про сучасні підходи до управлінського обліку, розкрив сучасні недоліки бухгалтерського обліку та переваги управлінського обліку, навів цікаві приклади та виклав своє бачення можливих шляхів аналіз,​ планування ​та бюджетування галузевих аспектів діяльності українських компаній.

Лекція відбулася з використанням мультимедійних систем, що дало змогу наочно вивчити схеми та таблиці з даної теми.
Студенти зацікавлено слухали, ставили запитання та обговорювали інформацію, а наприкінці занять задавали чимало запитань на які отримали вичерпні відповіді.