Студенти І курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали «Виставку стажування STUD-POINT»

27 вересня 2017р. студенти І курсу спеціальності  «Фінанси, банківська справа та страхування» Факультету інформаційних технологій та управління разом з викладачем кафедри фінансів та економіки Фещук Марією Юріївною відвідали «Виставку стажування STUD-POINT», яка відбулася в Київському національному економічному університеті.

Студенти відвідали тематичні майстер-класи з працевлаштування (резюме/співбесіда/підготовка/практика/стажування); тренінги від ТОР-менеджменту компаній,практикум-імітації assessmentcenter, ознайомилися із презентаціями та поспілкувалися з представниками провідних українських та іноземних компаній та знайшли багато корисної інформації про стажування, практику та перспективу працевлаштування.