Перше засідання гуртка «Школа управлінця»

19 жовтня о 15.20 відбулося перше засідання гуртка «Школа управлінця»  за участю викладачів кафедри управління профес. Орлової Н.С., доц. Марухленко  О.В., доц. Акіліної О.В. та студентів ФІТУ. Студенти старший курсів – минулорічні активні учасники нашого гуртка презентували перед новими членами окремі свої розробки та досягнення.

Студенти прийняли участь  у двох ділових іграх, поділившись на три команди. Результатом першого засідання гуртка є удосконалення навиків командної роботи його учасників, закріплення навиків організації та планування власної діяльності. Продукт нашої роботи  -  побудова Діаграми Ганта для вирішення запропонованої проблеми та створення символічного образу гуртка "Школа управлінця".

Дякуємо всім учасникам, особливо студентам першого курсу, що несподівано виявилися лідерами нашого засідання.