V Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Сучасна фінансова політика України: проблеми та перспективи»

23 листопада 2017 року на кафедрі фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася VВсеукраїнська науково-практична студентська конференція «Сучасна фінансова політика України: проблеми та перспективи».

Конференції відбулася за наступними напрями:

1. Економіка та підприємництво.

2. Фінанси, грошовий обіг та кредит. Банківська справа. Страхування.

3. Бухгалтерський облік, статистика і аудит.

4. Економічний аналіз. Економіко-математичне моделювання.

5. Бюджетна система. Податкова система.

6. Інвестиційно-інноваційні процеси в економіці.

7. Світова економіка та міжнародні відносини.

8. Економічна наука та освіта.

Тематика конференції викликала чималий інтерес в обговоренні актуальних питань, пов’язаних із сучасними проблемами та механізмами фінансового управління. Конференція об’єднала в одному науковому колі представників студентства провідних вишів країни (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний університет технологій та дизайну, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Університет імені Альфреда Нобеля, Київський національний торгівельно-економічний університет,Державний університет інфраструктури та технологій,ПВНЗ "Фінансово-правовій коледж"Університет "КРОК", Національний університет водного господарства та природокористування та ін.) та дозволила здійснити обмін результатами наукових досліджень.

За результатами доповідей та активних обговорень були відзначені наступні учасники:

Зателепа Анна Ігорівна, Київський університет імені Бориса Грінченка, з темою: «СВІТОВИЙ ДОСВІД РОЗВИТКУ СТРАХОВОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА»;

Білінчук Валерія Олександрівна, Київський університет імені Бориса Грінченка, з темою: «РОЛЬ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ТОВАРУ В МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА»;

Пильцова Христина Сергіївна, Київський університет імені Бориса Грінченка, з темою: «ЗОВНІШНЯ ТРУДОВА МІГРАЦІЯ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ З ЄС: ПРИЧИНИ ТА НАСЛІДКИ ДЛЯ ЕКОНОМІКИ»

Всі учасники конференції отримали сертифікати про участь в конференції. За результатами роботи буде видано електронний збірник матеріалів V Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Сучасна фінансова політика України: проблеми та перспективи»

Ми щиро дякуємо учасникам конференції та сподіваймося на подальші цікаві практико-орієнтовні та результативні наукові дослідження!