Відбувся круглий стіл на тему «Грінченківська школа лідерів: підготовка сучасних керівників НЗ»

8 грудня 2017 р. у рамках Грінченківської декади відбувся круглий стіл на тему «Грінченківська школа лідерів: підготовка сучасних керівників НЗ». Організаторами виступили співробітники ННЦ культури лідерства та кафедри управління ФІТУ Університету Грінченка.

Дискусія відбувалась на основі аналізу трьох програм: Програми підвищення кваліфікації керівників НЗ, Освітньої програми «Управління навчальним закладом» кафедри управління ФІТУ та Програми освітнього лідерства для керівників НЗ Академії лідерства ННЦ культури лідерства.

Протягом двох годин ми говорили про те, які результати програм маємо на сьогоднішній день, які їхні сильні сторони та що варто було б покращити на майбутнє. Слухали відгуки випускників програми та домовились про нашу подальшу співпрацю.