ІV модуль Програми освітнього лідерства для керівників закладів середньої освіти

17 січня 2018 р. в ННЦ культури лідерства був проведений ІV модуль Програми освітнього лідерства для керівників закладів середньої освіти, який був присвячений мотивації в діяльності керівника. Тренером виступила Валерія Міляєва, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри управління ФІТУ.

Управління мотивацією - найважливіше завдання керівника, тому  учасники тренінгу мали змогу дізнатись про психологічні основи мотиваційного процесу; функції організації, які стимулюють мотивацію співробітників, та розробити модель ефективної мотивації  вчителів, учнів, адміністративної команди школи.

Відгук учасниці Таісії Лисенко: «Дякуємо Валерії Робертовні Міляєвій за розкриття змісту мотивації у всіх життєвих ситуаціях... Бо саме мотивація завжди є основним кроком для початку... Саме з мотивації починається ланцюжок подій та прийнятих дій, які змінюють наше життя в тому чи іншому аспекті...».