Студенти І курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали Національний музей українського народного декоративного мистецтва

У День закоханих 14  лютого 2018 року студенти  І курсу Київського університету імені Бориса Грінченка Факультету інформаційних технологій та управління спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з куратором Фещук Марією Юріївною відвідали Національний музей українського народного декоративного мистецтва, де відбулася пізнавально-розважальна програма «Кохання по-українськи».

Студенти ознайомилися з унікальними творами народного мистецтва, які посідали значне місце в дошлюбно-весільних обрядах та звичаях. Зокрема, це екскурсія-шот «Рушник. Коди кохання», створили етно-валентинки, побачили фольклорне дійство обряду покривання голови нареченої, почитали вірші про кохання від українських поетів «Слова кохання» і зробити розкішне, ексклюзивне фото до Дня закоханих.