«Експортна стратегія України». Секція: «Інновації для експорту»

Доцент кафедри управління, к.е.н. Краус Катерина Миколаївна факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка взяла участь у Других національних консультаціях з розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій, які відбулися 4-7 вересня 2018 року за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в рамках реалізації проекту “Експортна стратегія України”, за підтримки федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)GmbH, яка діє за дорученням уряду Німеччини, та у співпраці з Міжнародним торговельним центром (ITC).

Учасники консультацій активно працювали над розробкою експортних стратегій у таких секторах як креативні індустрії та інформаційно-консультаційні технології, крос-секторах “Торговельна інформація та просування товару”, “Інновації для експорту”, “Транспортування та спрощення умов торгівлі”, “Вдосконалення навичок”. Успішна імплементація цих стратегій має сприяти переходу до експорту наукомісткої й інноваційної продукції та, як результат, сталого розвитку України і її успіху на світових ринках.