Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

19 вересня 2018 року відбулась VI Конференція, присвячена Блокчейн-Технологіям, Криптовалютам та Інноваціям, учасницею якої стала доцент кафедри управління, Штепа Олена Валентинівна.

Інновації, бізнес, успішні кейси, інсайти від учасників індустрії, коментарі від представників держави, нетворкінг та максимум корисних знайомств – це Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

В ході Конференції були представлені наступні тематичні блоки:

- Криптовалюти та класичні фінанси

- Регулювання та перспективи ринку криптовалют

- Блокчейн як інструмент у сфері безпеки

- Блокчейн та інноваційні технології (AI, IOT, BIG DATA, WEB 3.0).

- Крос-індустріальне застосування технології

- Токенізація. Секрети та практики

- Огляд ринку токенсейлів

- Бізнес у царині криптовалют. Методики та поради від професіоналів

-Нові горизонти для блокчейну та криптовалют. Прогнози

Спікерами стали експерти з України та з-за кордону; засновники стартапів, що стали великими компаніями; фінансові аналітики; автори ініціатив та представники держави.

Гостями Конференції стали представники інноваційного бізнесу; c-level management; інвестори; розробники, маркетологи; корпоративні представники; юристи та всі, хто бажає підвищити ефективність та інноваційний рівень своєї компанії.

P.S. 24 жовтня 2018 року на факультеті інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться Міжнародна науково-практична конференція “Blockchain: погляд вчених”.