Особливості самопізнання першокурсників: перше засідання гуртка лідерства

Тренінг «Самопізнання студентів» в рамках діяльності гуртка лідерства відбувся 22 листопада 2018 року в ННЦ культури лідерства. Студенти-першокурсники Факультету інформаційних технологій та управління та Факультету права та міжнародних відносин об’єдналися в активну й творчу команду однодумців. Тренер заняття, кандидат психологічних наук Білошицька Анастасія, розкрила психологічні основи пізнання себе. Учасники тренінгу поділилися власними роздумами щодо значення самопізнання для молодої особистості, особливостей сприйняття студентом оточуючого середовища; дізналися про шляхи відновлення власних ресурсів та опанували методи творчої релаксації.

Бажаємо учасникам реалізувати їхні мрії та не зупинятися на шляху до нових звершень!