Науковий потенціал нашої молоді в авангарді досягнень!

29 листопада 2018 року відбулась Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Сучасна фінансова політика: перспективи та проблеми». На конференції заслухали доповіді бакалаврів та магістрів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». У доповідях студенти представили результати власних наукових досліджень та пропозиції щодо вирішення актуальних фінансових і економічних проблем сучасності, В дискусії приймали участь студенти та викладачі Факультету інформаційних технологій та управління. Тези всіх учасників рекомендовано до публікації у збірнику матеріалів конференції.

За результатами обговорення виділено три найкращих доповіді:

1 місцеЗагоруйко Діана Михайлівна – тема доповіді: Сучасна парадигма інноваційної діяльності України

2 місцеЗоз Вероніка Романівна – тема доповіді: Фінансовий менеджмент як невід’ємна складова системи ефективного управління підприємством

3 місцеМиколаєнко Анастасія Юріївна – тема доповіді: Дефіцит державного бюджету: сучасний стан та шляхи вирішення проблем