Синергія практико-орієнтованого начання фінансистів та менеджерів

В рамках практико-орієнтовного навчання студенти V курсу, фахового спрямування «Менеджмент» на базі Центру фінансових та банківських послуг кафедри фінансів та економіки пройшли навчання з роботи у програмному комплексі MEDoc.

За підтримки викладачів ФІТУ Мельник І. Ю. та Соболєвої-Терещенко О.А. майбутні менеджери Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках дисципліни «ІКТ в управлінні та бізнесі» пройшли модулі з формування та подачі фінансової та податкової звітності та отримали нові навички роботи з електронним документообігом.

В рамках освоєння програмного комплексу студенти провели декілька захоплюючих годин в ролі фінансистів, дізналися більше про специфіку подання податкової звітності. Додатковим бонусом до навчання для майбутніх менеджерів стало отримання сертифікатів про проходження курсу з роботи у MEDoc.