Захист магістерських робіт за освітньо-професійною програмою Управління навчальним закладом

У період з 17 по 21 грудня 2018 р. на кафедрі управління відбулисязахисти кваліфікаційних магістерських робіт зі спеціальності Менеджмент за освітньо-професійною програмою Управління навчальним закладом (за видами). До складу комісії увійшли викладачі кафедри (Гладкова В.М., Панченко А.Г., Сініцина Н.Г.), декан Факультету інформаційних технологій та управління Михацька А.В., представник від роботодавців Гонтар І.М. Очолила комісію Рябова З.В., завідувач кафедри педагогіки, управління та адміністрування ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор.

До захисту було допущено 47 випускників спеціальності.

Високу якість під час захисту продемонстрували 22 випускники, із них 5 магістрантів були рекомендовані до вступу в аспірантуру за спеціальністю 13.00.06 – Теорія і методика управління освітою.

Бажаємо нашим випускниками успіхів на життєвій ниві, щастя, радості, видатних звершень!