Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету за лідерським модулем"

Шановні професори Університету, які представляють Інститут журналістики, Факультет інформаційних технологій та управління, Факультет права та міжнародних відносин, Факультет здоров'я, фізичного виховання та спортузібралися на лідерському модулі 14 та 15 лютого, щоб розширити свої погляди щодо лідерства в сфері управління освітою та затвердити власну лідерську позицію як фахівця.

Впродовж двох днів тренінгу разом з тренером, доктором психологічних наук, професором Валерією Міляєвою, освітяни розглянули типологію лідерів та з’ясували, які стилі управління яскравіше проявляються в роботі викладача;обговорили шляхи розвитку лідерства в умовах реформування освіти; визначили психологічні закони ефективного управління та управлінські функції.

Максимально відкриті і відверті освітяни щиро обмінювалися власним досвідом. Колеги проаналізували нюанси професійної активності та реалізації лідерської позиції у взаємовідносинах із колегами та студентами.

Бажаємо колегам успіхів та творчої наснаги!