Фінансово-економічна гра «Кінцевий бенефіціар 1.0» від Романа Кузюка

5 березня 2019 року в читальній залі Бібліотеки в рамках дисципліни «Міжнародні фінансово-кредитні організації» відбулась фінансово-економічна гра «Кінцевий бенефіціар 1.0» від автора Романа Кузюка – фахівця в сфері корпоративного управління, студентів спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" і викладачів доц. Казак О.О. і проф. Рамського А.Ю. Метою гри було заснування холдингу в обраній сфері економіки. Під час зустрічі відвідувачі в ігровій формі навчились інвестувати та управляти фінансами, вести спрощену фінансову звітність, реєструвати та управляти різними формами бізнесу та багато іншого. Зоз Вероніка, студентка 4-го курсу Фінанси та кредит, першою із учасників гри створила холдинг та отримала в подарунок від автора книгу «Кінцевий бенефіціар». Вітаємо переможницю та дякуємо панові Роману за захоплюючу гру!